Hráčem listopadu se stal hokejista Matej Paulovič

11.12.2018
Ve velkou "bitvu" se změnilo hlasování o hráče měsíce listopadu. Dlouho měl k výhře blízko Radek Smoleňák, toho nakonec předčil Matej Paulovič. Oba borce přitom dělila necelá dvě procenta hlasů. Třetí skončil Lukáš Cingel. Hradeckému hráči s číslem 67 nyní můžete pokládat dotazy, a to do půlnoci neděle 16. prosince, následně na ně slovenský forvard odpoví. Sám hráč také vybere nejzajímavější dotaz, jehož autor se může těšit na podepsané klubové tričko a dvě vstupenky na hokej.

Ne každý slovenský hráč se dokáže po příchodu ze slovenské nejvyšší soutěže přizpůsobit úrovni Tipsport extraligy. Matej Paulovič to ale zvládl bez problému. Třiadvacetiletý rodák z Nitry postupně sbírá kromě cenných zkušeností také body, v posledním měsíci jejich zisk zaokrouhlil na hodnotu 10 za 5 gólů, z nichž dva byly vítězné, a 5 asistencí.

V září zaznamenal „Paulo“ dva body, v říjnu přesně dvojnásobek a v listopadu se udržel na stejných hodnotách jako v říjnu – rovněž zaznamenal 2+2. A to i přesto, že je s časem 13:24 až jedenáctým nejvíce využívaným hráčem Lvů. Svými poctivými výkony v obraně i ofenzívě navíc znovu upoutal pozornost vedení slovenského nároďáku, byl totiž nominován na prosincový Švýcarský pohár. Toho se však z důvodu zranění nakonec nezúčastní.

V prvních dvou listopadových utkáních sice rychlonohý křídelník svému týmu bodově nepomohl, vynahradil si to ale proti Kometě Brno, kde jeden gól dal a druhý přichystal. Proti Litvínovu dal ze samostatného úniku důležitou branku na 3:1, která se nakonec stala vítěznou. Čtvrtý bodík v měsíci přidal za asistenci v liberecké aréně.

Výsledky Kdo je podle vás hráčem měsíce listopadu?

1. Paulovič Matej 39,17 %
2. Smoleňák Radek 37,22 %
3. Cingel Lukáš        23,61 %

Převzato ODTUD


Aktuálně z Hradecka