Hráči Mountfield HK se představí ve vánočních dresech

Po úspěšném derby si mohou nejen hradečtí hokejisté užít pár dní volna, a to v rámci reprezentační přestávky. Po ní odehraje Mountfield před Vánoci už jen jeden zápas, 21. prosince přivítá chomutovské Piráty. Východočeši nastoupí do totoho utkání ve speciálních vánočních dresech, které následně zamíří do aukce. Podoba dresů bude ale poprvé k vidění mnohem dříve – už ve středu 12. prosince v rámci velké autogramiády v OC FUTURUM.

Příznivci Mountfieldu HK mají už teď spoustu důvodů, proč ve středu do obchodního centra zamířit, nyní přibyl ještě jeden. Na akci totiž bude odhalen dres, ve kterém Lvi odehrají poslední utkání před letošními Vánoci. Trikoty následně poputují skrze dražbu mezi hokejové sběratele, a to ještě před Štědrým dnem.

Vloni měli návštěvníci předvánočního hokejového odpoledne s Mountfieldem HK možnost zahrát si hru NHL na PlayStation 4 proti vybraným hradeckým hokejistům a ani letos nebudou o tuto zajímavou aktivitu ochuzeni. Úvodní buly prvního zápasu bude vhozeno v 17:30. A odměna pro fanouška, který nasází nejvíce gólů? Symbolicky hra NHL 19 na PS4!

V průběhu celého podvečera bude na místě také stánek hradeckého fanshopu. Ten bude nabízet spoustu zajímavých produktů včetně vánoční kolekce, která je ideálním dárkem pod stromeček. V prodeji by měl být také chystaný oboustranný klubový kalendář na rok 2019.

Zakoupené produkty si můžete nechat hnedka podepsat na velké přibližně hodinové podpisovce takřka celého A-týmu, která vypukne úderem 18. hodiny v obchodním centru Futurum v Hradci Králové, konkrétně v prvním poschodí u kavárny Starbucks. Kromě toho všeho se můžete těšit na Mountyho a také soutěže o vstupenky na extraligové zápasy a další atraktivní ceny.

Přijďte si užít předvánoční čas také s královéhradeckými hokejisty!

Převzato ODTUD
Scroll to Top